Essec winkels

Uw partner voor multimedia, telefonie, navigatie, ...

Aarzel niet en spring vandaag nog binnen bij één van onze 11 winkels voor al uw telecom gerelateerde toepassingen. Onze medewerkers adviseren u graag met kennis van zaken en bieden u de oplossing die bij u past.

011 450 460

U heeft een algemene vraag? U wenst levertermijnen te kennen? U wenst een herstelling te laten uitvoeren?
Eén nummer: 011 450 460

Openingsuren & contactgegevens per filiaal

Essec Paal-Beringen
Schoebroekstraat 48
3583 Paal-Beringen
(T) +32 11 45 04 60
(F) +32 11 45 04 61
(E) paal@essec.be
ma-do 9u-12u30 & 13u-18u
vrij 9u-12u30 & 13u-17u
za 10u-16u

Essec Hasselt
Kempische Steenweg 89
3500 Hasselt
(T) +32 11 23 22 61
(F) +32 11 23 12 28
(E) hasselt@essec.be
ma-vrij 9u-18u
za 10u-18u

Essec Genk
Europalaan 130
3600 Genk
(T) +32 89 32 34 90
(F) +32 89 32 34 91
(E) genk@essec.be
ma-vrij 9u-18u
za 10u-18u

Essec Lanaken
Schumanplein 20
3620 Lanaken
(T) +32 89 71 30 00
(F) +32 89 71 16 62
(E) lanaken@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Neerpelt
Koning Albertlaan 47/2
3910 Neerpelt
(T) +32 11 80 94 94
(F) +32 11 80 94 95
(E) neerpelt@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Sint-Truiden
Stapelstraat 4
3800 St.-Truiden
(T) +32 11 69 38 88
(F) +32 11 69 38 89
(E) sttruiden@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Tongeren
Grote Markt 2
3700 Tongeren
(T) +32 12 39 19 99
(F) +32 12 39 19 98
(E) tongeren@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Bree
Markt 1
3960 Bree
(T) +32 89 70 49 88
(F) +32 89 70 49 92
(E) bree@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Maasmechelen
Koninginnelaan 115
3630 Maasmechelen
(T) +32 89 70 39 15
(F) +32 89 76 31 75
(E) maasmechelen2@essec.be
ma-do 10u-19u
vrij 10u-20u
za 10u-19u

1ste zondag van de maand open van 13u30 tot 18u00   

Essec Diepenbeek
Grendelbaan 21
3590 Diepenbeek
(T) +32 11 32 56 42
(F) +32 11 32 56 43
(E) diepenbeek@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Maaseik
Kloosterbempden 9
3680 Maaseik
(T) +32 89 56 50 50
(F) +32 89 56 50 10
(E) maaseik@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Heusden-Zolder
Meylandtlaan 142
3550 Heusden-Zolder
(T) +32 11 54 72 12
(F) +32 11 57 11 94
(E) heusdenzolder@essec.be
di-za 10u-18u

Essec Telecom Systems & Healthcare

Uw partner voor telefooncentrales en verpleegoproepsystemen

U wenst uw telefonie te optimaliseren? Uw oproepsysteem is aan vernieuwing toe? U wenst een veiligere werkvloer?
Met meer dan 35 jaar ervaring in telecom is Essec Telecom Systems uw ideale partner.

Boekhouding & Logistiek

Sales & Marketing

Technische dienst

T 011 450 450
F 011 450 451
E finance@essec.be

Schoebroekstraat 48
3583 Paal-Beringen
ma: 8u30-17u
di-do: 8u-17u
vrij: 8u-15u

T 011 450 480
F 011 450 481
E sales@essecbns.be

Schoebroekstraat 48
3583 Paal-Beringen
ma: 8u30-17u
di-do: 8u-17u
vrij: 8u-15u

T 011 457 860
F 011 450 474
E service@essecbns.be

Schoebroekstraat 48
3583 Paal-Beringen
ma: 8u30-17u
di-do: 8u-17u
vrij: 8u-15u

FACEBOOK

NIEUWSBRIEF

Schrijf u in op onze nieuwsbrief!

 


 
Inschrijven

HEEFT U VRAGEN?

Contacteer onsContacteer ons.

anaXis NV